Ahmed Al Maghribi Royal Wood parfémovaná voda unisex 100 ml
501 Kč
Popis produktu Ahmed Al Maghribi Royal Wood parfémovaná voda unisex 100 ml
Royal Wood od Ahmed Al Maghribi je charismatická a noblesní kořenitě-dřevitá parfémovaná voda pro muže, která ztělesňuje sílu, eleganci a orientální rafinovanost. Tato vůně vás zavede na imaginární cestu skrze hluboké lesy a exotické trhy, kde se spojují pikantní koření, ušlechtilé dřevo a hřejivé pryskyřičné akordy. Je to ideální volba pro moderního muže, který hledá výraznou, mužnou a přitom kultivovanou kompozici.
V samotném úvodu ucítíte výrazné kořenité tóny sečuánského pepře a kardamomu, které dodávají vůni ostrost a živost. Doplňuje je výrazný akord oudu, jenž od prvních vteřin naznačuje orientální charakter vůně. Tento úvod je silný, přímý a mužný – jako vstup do dřevařského chrámu plného vůní dalekých krajů.
Srdce vůně je zcela věnované dřevitým tónům – kouřový vetiver, vzácný brazilský palisandr a hladké, smyslné santalové dřevo vytvářejí hlubokou, zemitou strukturu, která dává vůni výdrž, hloubku a charakter. Tato fáze působí temně, ale zároveň elegantně, a umocňuje dojem luxusu a stability.
V základu pak vůně zjemňuje svou intenzitu díky tonkovým bobům, které dodávají jemně nasládlý tón, ambra přidává hřejivost a vanilka přináší smyslný, krémový závěr. Royal Wood tak uzavírá svou kompozici ve znamení elegance a dlouhotrvající přitažlivosti.
Tato vůně je perfektní pro večerní nošení, formální příležitosti či chladnější období, kdy vyniknou její hřejivé a kořenitě-dřevité složky. Royal Wood je důkazem toho, že síla a jemnost mohou kráčet ruku v ruce v jedné nezapomenutelné vůni.
Kód produktu
- PRFZ1144292
Zákazníci nakupují společně s tímto produktem Ahmed Al Maghribi Royal Wood parfémovaná voda unisex 100 ml
Ahmed Al Maghribi Musk Ahmed parfémovaná voda unisex
536 Kč
Ahmed Al Maghribi Oulil Amr parfémovaná voda unisex
1 936 Kč
Ahmed Al Maghribi Oud Afghano parfémovaná voda unisex
695 Kč
Ahmed Al Maghribi Oud Classic parfémovaná voda unisex
436 Kč
Ahmed Al Maghribi Bin Shaikh parfémový extrakt unisex
1 598 Kč
Ahmed Al Maghribi White Tiger parfémový extrakt unisex
695 Kč
Ahmed Al Maghribi Cherry parfémovaná voda pro ženy
410 Kč
Ahmed Al Maghribi Awfa parfémovaná voda unisex
1 709 Kč
Ahmed Al Maghribi Oud Couture parfémový extrakt pro ženy
408 Kč
Ahmed Al Maghribi Lush Noir parfémovaná voda unisex
801 Kč
