Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(10 produktů)

Re-Sack


Re-Sack přináší na Ferwer látkové sáčky na ovoce, zeleninu a pečivo a látkové nákupní tašky. Cílem těchto produktů je snížit množství plastových výrobků a především plastového odpadu, který zatěžuje životní prostředí. Plátěné tašky, látkové sáčky a síťovinové pytlíky jsou vyrobeny z BIObavlny, jsou opakovatelně použitelné, pratelné a krásné. Veškeré použité materiály mají certifikaci GOTS, která zaručuje udržitelnost i BIO kvalitu použitých materiálů. Sáčky můžete zakoupit jednotlivě v několika velikostech, ale také v sadě.

Za značkou Re-Sack, stejně jako za značkou Made Sustained, stojí Sjoerd van der Helm. K výrobě udržitelných alternativ jednorázových výrobků, jako jsou plastové sáčky či brčka, ho inspirovala americká vláda, která v roce 2010 zakázala v Los Angeles plastové sáčky v obchodech a Sjoerd se rozhodl, že omezení jejich používání přinese i do Evropy.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top