Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(0 produktů)

rCUP/Circular Cup


Doslova geniální řešení pro všechny milovníky kávy, čaje a jiných horkých nápojů zakoupených kdykoliv a kdekoliv “s sebou” přináší značka rCUP/Circular Cup. Nejenže přinesla na trh opakovatelné použitelný kelímek, díky kterému už žádné další jednorázové nebudete potřebovat, ale vyrábí ho právě z recyklovaných jednorázových kelímků, čímž snižuje množství odpadu hned na dvou úrovních.

Nejen udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí ale dělá z rCUP/Circular Cup oblíbené řešení pro všechny kávomilce. Otevírání a zavírání kelímku je velmi jednoduché, oboje totiž zvládnete jednou rukou pouhým stisknutím prostřední části víčka. Po celém jeho obvodu se tak udělá mezera, díky které se můžete napít jakkoliv a nemusíte kelímek složitě otáčet a hledat správné místo. Inovativní systém zavírání navíc výborně těsni, nemusíte se tedy bát plný kelímek hodit do batohu či kabelky. rCUP”Circular Cup navíc udrží Váš nápoj teplý, třeba než doběhnete na autobus. Kávu si tak můžete horkou vychutnat i za hodinu od její přípravy, čaj do konce si svou teplotu vydrží ještě o něco déle. Vybrat si můžete z několika barev a dvou velikostí.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top