Perky v sobě spojují lehkost, pohodlí a skvělou myšlenku. V těchto botách se budeš cítit jedinečně.

NÁŠ PŘÍBĚH


Perky je mladá brazilská značka, která byla založena roku 2011. Od začátku výroby jsou hlavním produktem jihoamerické espadrilky zvané ALPARGATAS.
Nikdy jste tento výraz neslyšeli a rádi byste se dozvěděli víc? 
Alpargatas jsou charakteristické především způsobem, jakým vznikají.  Jednou ze tří hlavních součástí každé botky je odolná PVC podrážka. Druhá nepostradatelná součást botky je ručně tkaná látka, která je postupně obtáčená kolem podrážky, až vznikne konečný tvar boty. V tuto chvíli chybí pouze vložit měkkou bavlněnou vložku, která je kompletně vyjímací a uživatel si ji může vyměnit za vložku ortopedickou.
Přidejte si k této inovativní konstrukci boty originální nápadité vzory a jihoamerické espadrilky zvané alpargatas jsou na světě.
Logo značky Perky Shoes je inspirováno peřím páva, který je v mnohých kulturách díky své vznešenosti velice respektovaným tvorem.
Espadrilky Perky jsou vyráběné v prosluněné Brazílii
Perky se vyrábějí ručně


Vzhledem k našemu neustálému růstu jsme v roce 2013 přišli s inovativním řešením konstrukce boty. Kombinace recyklovaných PET lahví spolu s recyklovanou bavlnou – to je současně nejoblíbenější kolekce značky Perky. Vyvinutím této EKO kolekce jsme se zároveň zasloužili o snížení negativního dopadu na naše životní prostředí.
Od té doby prodáváme nepřeberné množství bot sneakers a alpargatas, všechny šité na stejném konstrukčním principu, který dělá botu tak neuvěřitelně lehkou a pohodlnou.
V neposlední řadě je velice důležité zmínit, že klademe důraz na dobré pracovní podmínky pro všechny zaměstnance, což se také odráží na obuvi všech zaměstnanců – všichni nosí Perky :)
A nyní nastává čas přinést lehkost a pohodlí s názvem Perky i do Evropy.


NAŠE POSLÁNÍ

Přinášet lehkost do každodenního života každého člověka.

Boty od Perky v sobě spojují pohodlí a jedinečný vzhled

NAŠE INSPIRACE

Grafický jazyk Perky je kombinací umění, koláží, ilustrací spolu s Vintage industriálním designem. Všechny texty jsou psané ručně. 


NAŠE HODNOTY

Perky jako značka si váží a respektuje život jako takový. Věříme, že by se měl žít intenzivně s lehkostí a radostí, protože každý den je unikátní! Ať žijí Perky!

 

„ŽIVOT MŮŽE BÝT LEHČÍ!“

Každý pár Perky toho v sobě kombinuje opravdu mnoho
S espadrilkami Perky život opravdu může být lehčí
Zboží přidáno na seznam přání