SKFK Ismene Women Sweater

WSW00416
2 499 Kč

 

Osvěžte svůj šatník svetrem oblíbené hořčicové barvy s dlouhými žebrovanými rukávy od etické značky SKFK. Měkký na omak a velice příjemný na nošení díky použité bio bavlně.

 

 

Velikost

Indulge in lazy summer evenings while wearing this soft organic cotton sweater showing off long ribbed sleeves and a boat neck.

ORGANIC COTTON: NON TOXIC, A FRIEND OF NATURE.

100% ORGANIC COTTON

SKFK jste dříve mohli znát pod názvem značky Skunkfunk, založil ji Mikel Feijoo Elzo v roce 1998. Jejím mottem je: "Oblékejte se podle toho, jaká jste, jak se cítíte a jak žijete. Posilujte svou identitu, vyjádřete svůj postoj a starejte se o své okolí."
SKFK je hrdým držitelem certifikátu GOTS, neboli Global Organic Textile Standard. Což je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace a zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu.
SKFK vyzývá, abychom byli aktivní součástí změny, kterou chceme vidět a abychom nakupovali odpovědně. Značka tvoří pro všechny ženy, které chtějí propojit jedinečný design inspirovaný přírodou, uměním a kulturou, s nadčasovým, pohodlným a funkčním stylem.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání