• Sleva

SKFK Laino Women Dress Black

WDR00929-2N
3 199 Kč -50%

1 600 Kč

Elegantní černé maxi šaty s jemným zdobením dekoltu a otevřenými zády od značky SKFK. Zúžený pas podtrhuje ženskou siluetu. Ideální do horkých letních dnů. Materiál tvoří z 53 % viskóza a 47 % ekologická viskóza Ecovero, která přirozeně vytváří chladivý pocit na těle.

Velikost

SKFK jste dříve mohli znát pod názvem značky Skunkfunk, založil ji Mikel Feijoo Elzo v roce 1998. Jejím mottem je: "Oblékejte se podle toho, jaká jste, jak se cítíte a jak žijete. Posilujte svou identitu, vyjádřete svůj postoj a starejte se o své okolí."
SKFK je hrdým držitelem certifikátu GOTS, neboli Global Organic Textile Standard. Což je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace a zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu.
SKFK vyzývá, abychom byli aktivní součástí změny, kterou chceme vidět a abychom nakupovali odpovědně. Značka tvoří pro všechny ženy, které chtějí propojit jedinečný design inspirovaný přírodou, uměním a kulturou, s nadčasovým, pohodlným a funkčním stylem.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání