Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Kvitok Beauty Drink – Zelené Jablko

Značka: Kvitok

1 249 Kč
1 062 Kč

Na objednávku do 10 dní
Tento produkt si právě prohlíží 1 uživatel.

  • Doprava zdarma nad 1000 Kč

Popis produktu

ROZKVITNI DO KRÁSY!


Mdlá a ochablá pokožka, vrásky, rozšířené póry či řídnoucí oslabené vlasy… I to jsou projevy stárnutí našeho těla. Kosmetické produkty pomáhají naší kráse zvenčí, ale skutečná krása a zdraví pramení z našeho nitra. Stav pleti je totiž odrazem vnitřního stavu vašeho organizmu.


Chcete-li krásnou, hydratovanou a zářivou pleť, husté, pevné a zdravé vlasy, pevnější nehty a zdravější klouby, Beauty Drink Solution by Kvitek je „must have“ pro zvýraznění vaší vnitřní krásy.


Unikátní prémiová receptura v sobě spojuje čistou přírodu a moderní vědu: rostlinné extrakty s vědecky podloženými studiemi účinnosti surovin na základě klinických studií pro vaši krásnou a zdravou pleť, vlasy, nehty a klouby.


Na rozdíl od klasických kolagenových drinků je tento drink na bázi rostlinných surovin, proto je vhodný i pro vegany.

Neobsahuje žádná barviva, ani umělá sladidla. Drink je slazený stévií. Je doplněn io komplex vitamínů pro zlepšení vstřebávání aktivních látek a zlepšení nejen stavu pleti, ale také celkového stavu organismu.


 VÝŽIVOVÝ DOPLNĚK VE FORMĚ DRINKU se svěží příchutí Zelené Jablko pro:


✓ Krásnou, hydratovanou a zářivou pleť


✓ Husté, pevné a zdravé vlasy


✓ Pevnější nehty a zdravější klouby


✓ Podporu imunity


Použití:

Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 – 250 ml vody a po rozpuštění vypijte. Množství vody můžete měnit podle chuti. Kvůli obsahu kyseliny hyaluronové v práškové formě je třeba prášek ve vodě dobře rozmíchat, případně chvilku počkat.


Po otevření a přípravě drinku ihned spotřebujte. Jeho užívání může být kontinuální, nejsou zapotřebí přestávky v užívání. Čím je váš věk vyšší, tím ideální je kontinuální užívání pro zajištění dlouhodobého efektu.


Prášek můžete připravit nejen jako drink ve vodě, ale můžete jej použít také do smoothie, čaje nebo oblíbené kaše.Složení v 1 dávce:


Extrakt sněžné houby (Tremella Fuciformis extract) 2000 mg, Extrakt ze hrášku AnaGain™ Nu (Pisum Sativum extract, Isomalt) 100 mg, Extrakt z vcelníku moldavského DracoBelle Nu (Dracocephalum Moldavice extract, Isomalt 0 C (kyselina L-askorbová) 680 mg, Vitaminový komplex (E, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12) 600 mg, Přírodní aroma Zelené jablko, Sladidlo Stévie (glykosidy steviolu)Kód produktu
  • NAV457

Kategorie
Top