ECOALF je španělská značka, která naplňuje svůj ambiciózní plán, tvorbu oblečení a obuvi z odpadu. Cílem je přeměnit plasty nacházející se ve Středozemním moři na pelety, nitě a tkaniny - tento proces je nazvaný "Upcycling the ocean". ECOALF vytvořil Javier Goyeneche v roce 2012 k inovaci oděvního průmyslu. Javier vytvořil ekologicky šetrnou značku oblečení bez špatného dopadu na přírodní zdroje světa a bez vzniku odpadu.
Nabídka ECOALF zahrnuje oblečení pro muže a ženy, batohy a obuv. Všechny produkty ECOALF jsou vyrobeny 100% z recyklovaných materiálů. V naší nabídce najdete stylové tenisky které jsou tvořeny z 59% recyklovanými PET lahvemi a ze 41 % Soronou, což je recyklovaný nylon. Za účelem zajištění 100% transparentnosti a nejvyšší úrovně kvality řídí tým ECOALF celý proces od sběru odpadu až po recyklační technologie, výrobu, design a maloobchod. Tkaniny se vyrábějí z vyřazených rybářských sítí, PET lahví, použitých pneumatik, kávy, bavlny a vlny.
Boty kombinující polyesterové vlákno z recyklovaných pet lahví a nylonové z recyklovaných rybářských sítí, také známých jako sorona
Tyto tenisky nejsou unikátní jen díky materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, ale i pohodlím a kvalitou.
Světlé tenisky Ecoalf
Ekologie nemusí být nudná, obuv Ecoalf hraje mnoha barvami a bude ladit ke každému outfitu.
V kolekci tenisek Ecoalf naleznete jak decentní, tak i barvenější kousky.
Černé tenisky Ecoalf jsou naším bestsellerem
Jakmile tenisky Ecoalf nazujete, už je nebudete chtít sundat.
Nákup bot Ecoalf pomáhá šetřit naší planetu.
Zboží přidáno na seznam přání