Ferwer Dárkový poukaz 1000 Kč

DPTS1000
1 000 Kč
Slyšeli jste Vaše blízké vyprávět o našich botách? Víte, že by si je moc přáli? Vy byste jim rádi tu radost udělali, jenom si nejste jistí, které vybrat? Přesně pro Vás jsme si připravili naše dárkové poukazy!

Marně si lámete hlavu, co mamince, kamarádce, kamarádovi či partnerovi nebo partnerce koupit jako dárek? Rádi byste je podarovali kvalitními botami, ale bojíte se, že se jim přesně netrefíte do vkusu a místo příjemného dárku to bude fiasko? Tak už se nemusíte více bát a jednoduše zakupte náš dárkový poukaz. Obdarovaný si vybere skvělé boty přesně podle svého vkusu a vám se dostane jistě zaručeného vděku. Protože až si poprvé ten šťastlivec nové boty obuje, nebude je už nikdy chtít z nohou sundat!

Na jednom místě vám nabízíme originální ekologickou obuv a doplňky, které jinde nenajdete. Poznejte doposud málo objevované kouzlo výroby Fair trade a ponořte se s námi do skutečně udržitelné módy, která si rychle vydobí místo ve vašem šatníku.

V naší nabídce objevíte jedinečné férové kousky značek jako jsou Inkkas, Perky, Eco-alf a spousta dalších. A sortiment neustále rozšiřujeme. Každou sezónu se můžete těšit na nové produkty, které mají jen minimální dopad na životní prostředí a nesou si s sebou příběh, který vás uchvátí.

Poznejte s námi unikátní boty a doplňky, které vznikaly s láskou, rozmyšlením a za férových podmínek. Zapomeňte na „Fast fashion“ a okoukané produkty plné chemikálií a umělých materiálů. Přistupujte k módě férově a zodpovědně, nakupujte na [Fer:wer]!

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání