Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(2 produktů)

Catz&Dogz (Tierra Verde)


Catz&Dogz je jednou z několik značek česko-slovenské společnosti Tierra Verde, která se zabývá výrobu přírodní kosmetiky, ekodrogerie, výrobků pro zero waste domácnost, ekologických výrobků pro chovatele domácích mazlíčků a výrobou hygienických intimních potřeb.

Pod značkou Catz&Dogz můžete na Ferwer najít ekologické potřeby pro chovatele domácích mazlíčků. Zkuste třeba první český ekologický prací prostředek Mína, určený k praní pelíšků, obojků, dek nebo psích oblečků. Prací prostředek nejen účinně odstraní nečistoty, ale má také deodorační a dezinfekční účinky. Dalším výrobkem, který na Ferwer zakoupíte je Tulis. Minerální prášek účinně hubí hmyz, je při tom zcela bezpečný pro zvířata i lidi. Použít ho můžete proti blechám, klíšťatům či vším.

Značka Tierra Verde jako jediná v České republice dosáhla na velmi přísnou certifikaci ECO GARANTIE, která je zárukou kvality, udržitelnosti a ekologičnosti výrobků. Značka dbá na minimalizaci odpadů a recyklaci, její výrobky proto často koupíte v papírových či recyklovaných obalech.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top