Oblíbená designová značka ponožek Socks in box je naším hlavním doplňkem k botičkám. Na trhu je již od roku 2011. Za tu dobu si získala široké spektrum fanoušků, kteří milují život.

 Značku založila designerka Iva Neumanová a jak sama říká, miluje tvořit zajímavé ponožky, které dokáží skvěle doplnit váš outfit a při pohledu na ně rozveselí i ten nejnudnější den v práci nebo ve škole. Každé balení obsahuje krabičku se třemi kusy ponožek.

Nová kolekce přináší plno změn! Fanoušci si jistě povšimli vylepšeného loga a krásných ilustrovaných krabiček. Ty nakreslila Kamila Stolářová (Hýžová). To, co na první pohled viditelné není, oceníte však nejvíce. Nově se ponožky vyrábějí v České republice a pro výrobu jsou použity kvalitnější materiály. Lemy jsou pro větší komfort volnější a celá kolekce je vyrobena v limitovaném množství.

Dejte najevo svůj smysl pro detail. Pro ležérní i formální příležitosti sáhněte po ponožkách Pastel v něžných pastelových odstínech. Pánskou verzí elegantního designu Gentleman jistě potěšíte Váš protějšek, navíc vyjít společně ven a ukázat světu Vaši hravost nebylo nikdy snažší.